ПЕРШИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ ДРУГИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

ТРЕТІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

11 - 12 жовтня 2017

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Генеральний спонсор

Ви маєте унікальну можливість стати  генеральним спонсором!

 

За додатковою інформацією звертатись до Організаційного Комітету або безпосередньо до Леоніда Уніговського та Майкла Гроссмана за адресою електронної пошти info@ukrgasforum.com

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

CMS Cameron McKenna в Києві пропонує послуги більш як 25 юристів з кваліфікацією за українським та іноземним правом, які поєднують в собі розуміння українського ринку із вимогами та очікуваннями глобальних організацій та інвесторів. Наші юристи спеціалізуються на основних секторах української економіки, в тому числі на енергетиці, аргобізнесі та технологіях.

Наша практика енергетичного права в Києві є лідером в українському енергетичному секторі і її команда неодноразово відзначалася як найкраща в країні (юридичні довідники Chambers Europe у 2012-2016 роках, Legal 500, у 2015-2016 роках та Ukrainian Law Firms у 2009-2015 роках). За даними Chambers Europe, Віталій Радченко, партнер фірми, був визнаний провідним юристом у секторі енергетики та природних ресурсів в Україні і відзначається як «видатна особистість в енергетичному праві України».

Товарна біржа "Українська енергетична біржа" (ТБ "УЕБ") створена з метою здійснення в Україні діяльності з організації торгівлі на ринках енергоносіїв та електроенергії. Забезпечує організаційні, технологічні, правові та інші умови для організації функціонування та розвитку ринків біржової торгівлі електроенергією та енергоносіями. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації "Біржові та електронні майданчики", спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків. 

EUSTREAM - словацький оператор газотранспортної системи, що транспортує природний газ через Словаччину на європейські ринки. Це сучасна компанія з багаторічними традиціями та багатим досвідом транспортування газу.
Газотранспортна система EUSTREAMу поєднана з транспортними маршрутами до України, Чехії, Австрії та Угорщини. Починаючи з 1972 року, EUSTREAM транспортувала майже 2,5 трильйони кубометрів природного газу, успішно створюючи 45-річну традицію міжнародного транскордонного транспортування природного газу.
EUSTREAM працює над розширенням та укріпленням європейської газової інфраструктури, а також диверсифікацією шляхів постачання природного газу. 
EUSTREAM нарощує та планує побудувати нові міжнародні трубопровідні з'єднання, що приєднають її систему до маршрутів транспортування інших європейських країн.