ЧЕТВЕРТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

11 - 12 жовтня 2018

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Приєднуйтесь до нас!

Український Газовий Форум став уже традицією – попереду щорічні зібрання!
Четвертий Український Газовий Форум чекає на Вас 11-12 жовтня 2018 року в Києві, як завжди – у готелі Інтерконтиненталь. Наш форум відрізняється, насамперед, дискусійним дискурсом і багатогранністю підходів до з’ясування «газових» проблем. Ми пишаємося широтою кола учасників від іноземних та українських газових компаній, світового експертного співтовариства, владних і представницьких інституцій, а також – високим фаховим рівнем дебатів. Якщо порядки денні попередніх конференцій мали на меті прояснити ситуацію з наявними успіхами та невдачами реформування українського газового ринку, то цього року організатори пропонують поставити на чільне місце запитання: Коли ж газовий ринок України зможе стати конкурентним і відкритим? На нашу думку, відповідь потребує розширення горизонтів реформ і з’ясування шляхів виходу із пасток, в які на деяких напрямах потрапила газова галузь. Отже:

• Якого майбутнього прагнути для української ГТС за нинішніх геополітичних реалій і за рахунок чого?
•  Які перспективи відокремлення транспортування газу («анбандлінга») до 2020 року та які взаємовигідні умови партнерства в управлінні ГТС може запропонувати Україна?
• Яким чином за наявних обставин організувати конкуренцію на ринку поставок природного газу населенню, і які труднощі необхідно подолати, щоби повна монетизація субсидій стала нарешті повсякденною дійсністю?
• Чи досяжні цілі урядової програми видобутку газу «20/20», виходячи з сьогоднішніх проміжних підсумків, і що треба терміново міняти, щоб добитися заявленої мети?
• Як реально поліпшити інвестиційний клімат і створити сприятливі умови для залучення інновацій та інвестицій на вітчизняний газовий ринок?
• Як вийти з «глухого кута» нестачі кваліфікованих фахівців для нафтогазової галузі України (вирішення кадрової проблеми розглядатиметься вперше)?


Щиро запрошуємо всіх до участі у четвертому Форумі!
Ми впевнені, що Вам буде цікаво, та жодна панель не залишить байдужих!

Газовій галузі України для виходу із кризи, як ніколи, потрібен «мозковий штурм».
Усі сподівання ми покладаємо на Вас!