ЧЕТВЕРТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

11 - 12 жовтня 2018

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Медіа-партнери

«ЕнергоБізнес» — щотижневий спеціалізований журнал за тематикою паливно-енергетичного комплексу. Створений у 1997 році. Зміст журналу становлять:
•«енергетичні» події тижня в Україні та за кордоном;
•оперативна інформація, аналітичні огляди та коментарі фахівців;
•ексклюзивна інформація про обсяги видобування й поставки вугілля;
•статистика виробництва та ціни на енергоносії;
•рішення НКРЕКП (про тарифи, видані ліцензії тощо);
•законодавчі та нормативні акти, що регламентують діяльність ПЕК.
Щоденний електронний додаток «ЕнергоБізнес—новини» — це оперативна інформація на 11.00 поточного дня. Включає:
•щоденні зведення новин паливно-енергетичного комплексу;
•щоденні статистику та ціни (в т.ч. на нафту та нафтопродукти в Європі).

Компанія ICIS є провідним провайдером цін на газ та електроенергію в Європі, а також – одним із лідерів надання світових цін на СПГ. Ці напрями інформаційно-аналітичних послуг ICIS стали головними ціновими орієнтирами в газовому та електроенергетичному секторах Європи, починаючи з 1990-х років – періоду, коли розпочалася лібералізація ринків. Переважна частка реалізованого в Європі природного газу, проданого за спотовими індексами, пов'язана з ціною ICIS Heren британського хаба NBP або датського TTF.
ICIS має великі спеціалізовані газові, електричні та СПГ команди, розташовані в декількох офісах по всьому світу, які продукують 14 видів публікацій, що охоплюють газові хаби, світовий СПГ, електроенергію, вугілля та викиди вуглецю. ICIS також пропонує найбільш всеосяжну в світі базу даних історії цін для європейських ринків і світової торгівлі СПГ

Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів з понад 600 компаній членів – найбільших інвесторів та міжнародних компаній, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.
Прагнучи бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в Україні, Палата працює в трьох основних напрямках:
- B2G: Підтримуємо дієвий діалог між бізнесом та владою
- B2B: Постійно створюємо можливості для бізнес-партнерства
- B2U: Просуваємо Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій

Американо-Українська Ділова Рада (USUBC) була створена у жовтні 1995 року для сприяння розвитку американо-українських ділових зв’язків через регулярну взаємодію з американськими та українськими бізнесовими лідерами та урядовцями.
Для підтримки своєї місії, Рада тісно співпрацює з багатьма іншими організаціями, зацікавленими у підтримці зростаючих комерційних відносин між Сполученими Штатами та Україною