Медіа-партнери

ICISКомпанія ICIS є провідним провайдером цін на газ та електроенергію в Європі, а також – одним із лідерів надання світових цін на СПГ. Ці напрями інформаційно-аналітичних послуг ICIS стали головними ціновими орієнтирами в газовому та електроенергетичному секторах Європи, починаючи з 1990-х років – періоду, коли розпочалася лібералізація ринків. Переважна частка реалізованого в Європі природного газу, проданого за спотовими індексами, пов’язана з ціною ICIS Heren британського хаба NBP або датського TTF.

ICIS має великі спеціалізовані газові, електричні та СПГ команди, розташовані в декількох офісах по всьому світу, які продукують 14 видів публікацій, що охоплюють газові хаби, світовий СПГ, електроенергію, вугілля та викиди вуглецю. ICIS також пропонує найбільш всеосяжну в світі базу даних історії цін для європейських ринків і світової торгівлі СПГ.

«ЕнергоБізнес» — щотижневий спеціалізований журнал за тематикою паливно-енергетичного комплексу. Створений у 1997 році. Зміст журналу становлять:

 • «енергетичні» події тижня в Україні та за кордоном;
 • оперативна інформація, аналітичні огляди та коментарі фахівців;
 • ексклюзивна інформація про обсяги видобування й поставки вугілля;
 • статистика виробництва та ціни на енергоносії;
 • рішення НКРЕКП (про тарифи, видані ліцензії тощо);
 • законодавчі та нормативні акти, що регламентують діяльність ПЕК.

Щоденний електронний додаток «ЕнергоБізнес—новини» — це оперативна інформація на 11.00 поточного дня. Включає:

 • щоденні зведення новин паливно-енергетичного комплексу;
 • щоденні статистику та ціни (в т.ч. на нафту та нафтопродукти в Європі).

Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів з понад 600 компаній членів – найбільших інвесторів та міжнародних компаній, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.

Прагнучи бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в Україні, Палата працює в трьох основних напрямках:

 • B2G: Підтримуємо дієвий діалог між бізнесом та владою
 • B2B: Постійно створюємо можливості для бізнес-партнерства
 • B2U: Просуваємо Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Британо-Українська торгова палата (БУТП) об’єднує британські, українські та міжнародні компанії та приватних підприємців, які ведуть бізнес в Україні (Київ, Львів) чи Великобританії (включаючи Лондон – фінансову столицю Європи), а також у США,в Азії та на Близькому Сході. БУТП -засновник та учасник Міжнародної Ради Бізнес Асоціацій та Палат в Україні.

Kosatka.Media – профільний інформаційний хаб про енергетичну галузь України та головні світові тренди.  Наш ресурс дозволяє сконцентруватися виключно на питаннях енергетики. 
Головна мета – оперативне та незалежне висвітлення подій в секторі енергетики.
Разом із  висвітленням подій ми створюємо аналітичні матеріали, які комплексно описують стан та динаміку енергетичної галузі в цифрах. Знайти аналітику, яка Вас цікавить, можна у нас на сайті. 
Щоб виключити можливість упустити важливі новини та задля економії Вашого часу, Kosatka.Media створила аудіо подкасти. Тепер новини енергетики можна не тільки читати, а й слухати!
Kosatka.Media – саме у нас вся “енергетика в один клік”

Project Cargo NetworkProject Cargo Network – cертифікована згідно з ISO 9001 та ISO 14001 організація, яка була створена з метою забезпечення функціонування платформи для роботи топ-спеціалістів з усього світу, що задіяні у сегменті вантажних перевезень для нафтогазової, енергетичної, автомобільної, будівельної та інших галузей.  Наразі організація стрімко розширюється та вже нараховує більше 230 спеціалістів з більше ніж 100 країн світу.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/project-cargo-network

NßN пропонує безкоштовну маркетингову платформу, орієнтовану на ринки, що розвиваються.
– NßN вивчає тенденції бізнесу та надає онлайн- експертизу для того, щоб заощадити ваш час та можливі маркетингові витрати.
– NßN поширює інформацію англійською, китайською та арабською мовами
У діяльності малих та середніх підприємств (МСП) залучено до 45% від загальної кількості працюючих та виробляється до 33% національного доходу (ВВП) у країнах, що розвиваються. Але МСП стикаються з унікальними проблемами: 3 з 5 підприємств закриваються протягом перших кількох місяців роботи. Причини невдачі включають обмежений доступ до ринку, обмежений доступ до інформації, фінансів та технологій, несприятливе політичне та регуляторне середовище.
З NßN отримуй доступ на ринки, що розвиваються!