Новий формат заходу

Шановні друзі,

Керуючись перш за все питанням безпеки наших учасників, Організаційним Комітетом Шостого Українського Газового Форуму –було прийнято рішення перевести наш захід в онлайн—формат. Проте запевняємо, що подібна вимушена зміна формату жодним чином не вплине на якість проведення самого заходу – як  і раніше, провідні спікери та модератори  енергетичної галузі з різних куточків світу(яхху, раді повідомити, що вже близько 30 закордонних та вітчизняних спікерів надали свою згоду на участь), об’єднаються, щоб обмінятися думками і власним досвідом із слухачами та колегами, виробити стратегії та практичні рекомендації розвитку українського та регіонального газового сектору. Звісно, ми подбаємо й про те, щоб зареєстровані учасники по той бік екрану також не залишалисяосторонь від інтерактивних обговорень.

Відтак, щиро запрошуємо кожного з Вас  взяти активну участь у роботі Українського Газового Форуму, ставши Слухачем, Партнером чи Спонсором нашого заходу. 

Надсилайте нам свої запитання, пропозиції та зауваження на емейл info@ukrgasforum.com або   зателефонувавши  за номером+380503292606.

Слідкуйте за оновленою інформацією  та до зустрічі 27-28 жовтня.

Бережіть себе та своїх близьких!

« Повернутись до усіх новин