Приєднуйтесь до нас!

Шановні друзі,

Раді оголосити про проведення П’ятого Українського Газового Форуму 9-10 жовтня  цього року.

Захід, який вперше був проведений п’ять років тому, як агора для розроблення пропозицій щодо необхідних реформ у газовому секторі святкує свій перший ювілей!

Нажаль, згадуючи заходи, що вже відбулися, можна зробити висновок, що  деякі проблеми, які, як нам здавалося, мали б вже бути вирішені, й досі актуальні та потребують уваги: анбандлінг Оператора ГТС, збільшення внутрішніх обсягів видобутку газу, питання  щодо спеціальних обов’язків

Окрім цього, проблема начебто майбутнього, замислитися над якою, однак, варто вже сьогодні: що станеться з транзитом російського газу, які обсяги транзиту та які тарифи варто очікувати Україні та чи надовго буде збережений сам транзит через територію України?

ХОЧ ми не можемо пообіцяти надати гарантовано правильні відповіді на ці питання, однак ми надамо вам можливість почути висококласних спікерів, які поділяться зі слухачами своїм досвідом та поглядами. Політичні зміни, які відбудуться в Україні  до жовтня вплинуть й на газовий сектор, зокрема, на нас очікують й зміни в ситуації у переговорах між Україною, ЄС та Росією,  до того ж перед початком опалювального сезону особливо актуальним постане питання щоденного балансування  між Оператором ГТС та Операторами ГРМ.

Наші партнери з усіх куточків світу приїдуть на Форум для того, щоб спробувати допомогти українському газовому ринку трохи швидше та більш ефективніше інтегруватися з європейським ринком та досягти найвищих стандартів у процесах видобування, виробництва, транспортування та постачання енергоносіїв.

Енергетична безпека в регіоні, задоволення потреб усіх категорій споживачів, дбайлива взаємодія з навколишнім середовищем, впровадження  інноваційних технологій, прозоре та ефективне законодавство – виклики надто серйозні, щоб бути осторонь!

З будь-якими запитаннями та пропозиціями щодо спонсорства та партнерства просимо звертатися, надіславши лист  на наші електронні адреси – info@ukrgasforum.com;  NGBI.Ukrconsulting@gmail.com

Місце проведення

INTERCONTINENTAL KYIV 
вул.Велика Житомирська 2А
01001 Київ, Україна

Для учасників заходу в 2019 році InterContinental Kyiv Hotel запропонував спеціальний тариф – 240 євро за номер категорії Класик за ніч при одномісному розміщенні.

Тариф не комісійний і включає:

  • 20% ПДВ;
  • сніданок в ресторані Олівера;
  • безкоштовний Wi-Fi у всіх номерах і гостьових зонах;
  • безкоштовне відвідування SPA-зони готелю InterContinental Kyiv з фітнес-центром і басейном;
  • безкоштовне підвищення категорії номера для членів програми InterContinental Club Ambassador.

Доплата за двомісне розміщення в номері (Твін або звичайний Класик) становитиме 25 євро.

Для бронювання пройдіть, будь ласка, за посиланням – UGF 2019.

Умови скасування бронювань за спеціальним тарифом відображаються при бронюванні  і Ви будете ознайомлені з ними при бронюванні номера.

* Вартість номера за добу не включає туристичний збір за ставкою згідно чинного законодавства. Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення.