ЧЕТВЕРТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

11 - 12 жовтня 2018

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Генеральний спонсор

Генеральний спонсор

BURISMA GROUP – найбільша приватна газовидобувна група України.  Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс, продаж вуглеводнів.

BURISMA використовує найкращий сучасний флот бурової техніки, інноваційного обладнання для здійснення сейсмічних досліджень та гідравлічного розриву пласта (ГРП) в Україні та регіоні. 

BURISMA розпочала свою діяльність у 2002 році та на сьогодні є лідером ринку з обсягами видобутку більше 1 млрд кубометрів природного газу та часткою ринку понад 30%. 

BURISMA прагне бути активним гравцем ринку Європи й світу завдяки своїм корпоративним цінностям та досвіду. 

BURISMA зміцнює свою роль у глобальному енергетичному розвитку завдяки використанню новітніх технологій.

Генеральний спонсор

GRTgaz є лідером в Європі по транспортуванню природного газу, світовим експертом та оператором газотранспортних мереж та систем.

GRTgaz володіє та експлуатує найдовшу газотранспортну мережу високого тиску майже по всій території Франції. Компанія управляє транспортною мережею у Німеччині, тим самим допомагаючи забезпечити правильне функціонування французького та європейського газового ринків. Це сприяє енергетичній безпеці регіональних систем постачання та забезпечує безперервністю постачання споживачам. У Європі та у всьому світі компанія надає послуги з оцінки та консалтингу в галузі транспортування газу.

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

Товарна біржа "Українська енергетична біржа" (ТБ "УЕБ") створена з метою здійснення в Україні діяльності з організації торгівлі на ринках енергоносіїв та електроенергії. Забезпечує організаційні, технологічні, правові та інші умови для організації функціонування та розвитку ринків біржової торгівлі електроенергією та енергоносіями. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації "Біржові та електронні майданчики", спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків. 

EUSTREAM - словацький оператор газотранспортної системи, що транспортує природний газ через Словаччину на європейські ринки. Це сучасна компанія з багаторічними традиціями та багатим досвідом транспортування газу.
Газотранспортна система EUSTREAMу поєднана з транспортними маршрутами до України, Чехії, Австрії та Угорщини. Починаючи з 1972 року, EUSTREAM транспортувала майже 2,5 трильйони кубометрів природного газу, успішно створюючи 45-річну традицію міжнародного транскордонного транспортування природного газу.
EUSTREAM працює над розширенням та укріпленням європейської газової інфраструктури, а також диверсифікацією шляхів постачання природного газу. 
EUSTREAM нарощує та планує побудувати нові міжнародні трубопровідні з'єднання, що приєднають її систему до маршрутів транспортування інших європейських країн.
 

СП «Полтавська газонафтова компанія» - дочірнє підприємство британської компанії JKX Oil & Gas Plc. Наша компанія займає лідируючі позиції серед недержавних підприємств нафтогазовидобувної галузі.
Сфера діяльності – пошук, розвідка і видобуток вуглеводнів.  
Серед основних задач Компанії – сталий розвиток, соціальна відповідальність, запровадження інноваційних технологій і передового досвіду у нафтогазовій галузі. СП ПГНК у своїй діяльності дотримується міжнародних етичних стандартів та повністю задовольняє вимоги охорони праці, навколишнього середовища та безпеки, що є найкращим підтвердженням наших  високих стандартів HSE. 
У Полтавській газонафтовій компанії працює міжнародна команда висококваліфікованих спеціалістів.
СП ПГНК, використовуючи  найсучасніші технології і методи, вносить свій вклад у досягнення Україною енергетичної незалежності.

NAFTA - сучасна словацька компанія зі значним досвідом в управлінні,організації експлуатації та вдосконаленні роботи підземних сховищ газу. Компанія є лідером у розвідці  та видобутку вуглеводнів на території Словаччини, в самому центрі Європи. NAFTA пропонує якісні послуги, інноваційний продукт та професійні інформаційно-консультаційні послуги  в такій динамічній та мінливій галузі, як нафтогазова. Поєднання  вдалих геологічних умов та  вигідне розташування підземних сховищ газу  компанії NAFTA - одразу поряд із транзитними шляхами постачань газу до сусідів Словаччини  на сході та заході  робить її потенційним місцем для заснування одного з  ключових газорозподільних хабів в Європі.

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» - лідер ринку України по будівництву систем  автономного газопостачання зрідженим вуглеводневим газом (LPG)пропан-бутаном, автогазозаправних пунктів і складів зберігання пропан-бутану.
 ГРУПА КОМПАНІЙ «УКРАВТОНОМГАЗ» ВИКОНУЄ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ:
- Проектування складів зберігання LPG та автономного газопостачання, АГЗС
- Поставку газового обладнання (ємності, компресори, насоси, випарники та інше обладнання LPG)
- Проведення будівельно-монтажних робіт
- Погодження об'єктів газифікації, АГЗП і складів зберігання пропан-бутану
- Технічне обслуговування об'єктів LPG
- Оптовий продаж і доставка скрапленого газу
- Установка моніторингових систем обліку палива