Генеральні спонсори

BURISMA GROUP – найбільша приватна газовидобувна група України. Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс, продаж вуглеводнів.

BURISMA використовує найкращий сучасний флот бурової техніки, інноваційного обладнання для здійснення сейсмічних досліджень та гідравлічного розриву пласта (ГРП) в Україні та регіоні.

BURISMA розпочала свою діяльність у 2002 році та на сьогодні є лідером ринку з обсягами видобутку більше 1 млрд кубометрів природного газу та часткою ринку понад 30%.

BURISMA прагне бути активним гравцем ринку Європи й світу завдяки своїм корпоративним цінностям та досвіду.

BURISMA зміцнює свою роль у глобальному енергетичному розвитку завдяки використанню новітніх технологій.

«Ukrainian Energy LLC» була заснована в 2018 році спеціально для участі в нафтогазовій галузі України з метою розвідки та розробки запасів вуглеводнів. Компанія є американським спільним підприємством між компаніями Aspect Holdings, LLC та SigmaBleyzer Investment Group, LLC, які започаткували Новий “Міжнародний фонд української енергетики”, International Fund for Ukrainian Energy LP (абревіатура IFUEL), що зосередить увагу на інвестиціях в енергетичний сектор України.
Ці компанії-партнери є надзвичайно успішними провідними компаніями галузі в межах своєї сфери діяльності. Спільно ці дві компанії мають високу технічну кваліфікацію та великий досвід роботи в нафтогазовій галузі, що забезпечує досягнення успіху в сфері розвідки пластів-колекторів традиційних та нетрадиційних ресурсів. Застосування передової технології тривимірної сейсморозвідки для виявлення та визначення кількості прихованих та малопомітних структурних та стратиграфічних пасток, планування та виконання програм багатосвердловинного буріння, включаючи вертикальні, похилі та горизонтальні стовбури свердловин, визначення характеристик, моделювання та управління тиском пластів-колекторів для забезпечення максимального видобутку дає можливість з великою імовірністю успішного результату отримати високі показники видобутої продукції. За основну мету діяльності «Ukrainian Energy LLC» бачить суттєве збільшення показників видобутку приватними гравцями нафтогазового ринку та досягнення стратегічної цілі – отримання Україною енергетичної незалежності. Компанія стала єдиним іноземним інвестором, який самостійно виграв конкурс на укладання УРП, що відбувся цього року.

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Товарна біржа “Українська енергетична біржа” (ТБ “УЕБ”)створена з метою здійснення в Україні діяльності з організації торгівлі на ринках енергоносіїв та електроенергії. Забезпечує організаційні, технологічні, правові та інші умови для організації функціонування та розвитку ринків біржової торгівлі електроенергією та енергоносіями. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації “Біржові та електронні майданчики”, спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків. 


Група PKN ORLEN є найбільшим споживачем природного газу в Польщі, на якого припадає 15% споживання держави. Вона також є одним з найбільших споживачів газу в Чехії та Литві.
Будучи постійним членем TGE та маючи укладені угоди з понад 30 контрагентами – провідними європейськими постачальниками газу, PKN ORLEN надає своїм клієнтам в Європі та Україні весь спектр спеціалізованих послуг з закупівель природного газу.

EUSTREAM – словацький оператор газотранспортної системи, що транспортує природний газ через Словаччину на європейські ринки. Це сучасна компанія з багаторічними традиціями та багатим досвідом транспортування газу.
Газотранспортна система EUSTREAMу поєднана з транспортними маршрутами до України, Чехії, Австрії та Угорщини. Починаючи з 1972 року, EUSTREAM транспортувала майже 2,5 трильйони кубометрів природного газу, успішно створюючи 50-річну традицію міжнародного транскордонного транспортування природного газу.
EUSTREAM працює над розширенням та укріпленням європейської газової інфраструктури, а також диверсифікацією шляхів постачання природного газу. 
EUSTREAM нарощує та планує побудувати нові міжнародні трубопровідні з’єднання, що приєднають її систему до маршрутів транспортування інших європейських країн.

Акціонерне Товариство «Одесагаз» одне з найстаріших підприємств газової галузі України. Підприємство активно впроваджує передові технології в систему розподілу природного газу Одеського регіону. Одна з основних завдань підприємства є безпечний та безперебійний розподіл газу споживачам, а також економне його використання. Для виконання цих завдань особлива увага приділяється підвищенню якості технічного обслуговування систем розподілу газу, своєчасному виконанню капітального і поточного ремонту, захисту газопроводів від електрохімічної корозії. Загальна протяжність газопроводів, які обслуговує підприємство становить 12 318 км. АТ «Одесагаз» веде різнопланове міжнародне співробітництво. Стабільна робота підприємства відповідає загальноприйнятим світовим стандартам в газовій галузі.