Генеральний спонсор

BURISMA GROUP – найбільша приватна газовидобувна група України. Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс, продаж вуглеводнів.

BURISMA використовує найкращий сучасний флот бурової техніки, інноваційного обладнання для здійснення сейсмічних досліджень та гідравлічного розриву пласта (ГРП) в Україні та регіоні.

BURISMA розпочала свою діяльність у 2002 році та на сьогодні є лідером ринку з обсягами видобутку більше 1 млрд кубометрів природного газу та часткою ринку понад 30%.

BURISMA прагне бути активним гравцем ринку Європи й світу завдяки своїм корпоративним цінностям та досвіду.

BURISMA зміцнює свою роль у глобальному енергетичному розвитку завдяки використанню новітніх технологій.

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

Товарна біржа “Українська енергетична біржа” (ТБ “УЕБ”)створена з метою здійснення в Україні діяльності з організації торгівлі на ринках енергоносіїв та електроенергії. Забезпечує організаційні, технологічні, правові та інші умови для організації функціонування та розвитку ринків біржової торгівлі електроенергією та енергоносіями. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації “Біржові та електронні майданчики”, спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків.